Prodej klimatizací

 

KLIMATIZACE DO BYTŮ, RODINNÝCH DOMŮ, KANCELÁŘÍ, SERVEROVEN A DALŠÍCH PROSTORŮ…

 

POSTARÁME SE O POPRODEJNÍ SERVIS, ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCI KLIMATIZACÍ, ČISTIČEK VZDUCHU A GERMICIDNÍCH STERILIZÁTORŮ. JAKÉ KLIMATIZACE PRODÁVÁME?

 

Dodáváme velmi kvalitní klimatizace od prověřených značek, se kterými máme pouze dobré zkušenosti. Specializujeme se na klimatizace Samsung, LG MDV a další…

. . . . . . .

WINDFREE 4-CESTNÁ MINI KAZETOVÁ JEDNOTKA SAMSUNG

 

MULTISPLITOVÁ KLIMATIZACE SAMSUNG

Chlazení bez průvanu

Technologie chlazení Wind-Free efektivně udržuje příjemně chladné prostředí, aniž byste byli vystaveni nepříjemnému proudění ledového vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován prostřednictvím 15 672 vzduchových mikro otvorů, takže vám nebude ani příliš horko, ani příliš zima.

 

ÚSPORA ENERGIE

Rychlé chlazení a vytápění
Režim Wind-Free chlazení spotřebuje o 72% méně elektrické energie než režim rychlého chlazení. Pro udržení požadované teploty v místnosti postačí, aby kompresor i ventilátory pracovaly na minimální otáčky. Budete se proto cítit komfortně a přitom nemusíte mít obavy z účtů za elektrickou energii.

Ve výkonových variantách od 2.6 kW do 7.1 kW. Menší sestra jednotky vypsané výše. Pro extrémní podmínky dodáváme tyto kazetové jednotky také v provedení High-Efficiency, které chladí v rozmezí -20°C až +50°C a topí v rozmezí teplot -25°C až + 24°C!

KONTAKTNÍ
FORMULÁŘ

Napište nám zprávu.
Rádi se Vám budeme věnovat.

    NAŠI PARTNEŘI